Parking Szkoły Muzycznej zyska nowe oblicze

  • KW
  • 2017-07-20 13:32:00
Parking Szkoły Muzycznej zyska nowe oblicze
  • Foto: wizualizacja, Szkoła Muzyczna

Na terenie szczecineckiej Szkoły Muzycznej planowana jest kolejna inwestycja. Tym razem rewitalizacji zostanie poddany teren wokół budynku, który powinien już dawno zostać wyremontowany. Powstanie tam nowy parking, miejsce na małe koncerty, ławki oraz ogrodzenie nawiązujące do dawnych rycin.

Szkoła Muzyczna od dłuższego czasu przechodzi różnego rodzaju prace remontowe. Niedawno informowaliśmy Państwa o termomodernizacji budynku, która przyczyni się między innymi do zmniejszenia opłat za energię cieplną. Od sierpnia rozpocznie się także rewitalizacja terenu wokół budynku szczecineckiej Szkoły Muzycznej. Jak wiadomo teren ten nie wygląda zbyt estetycznie - po deszczach pojawiają się ogromne kałuże, zaś gdy jest sucho unoszą się tumany kurzu. By polepszyć warunki i upiększyć to miejsce powstanie między innymi nowy parking oraz miejsce na małe koncerty.

Prace rozpoczną się w sierpniu i, jak zaznacza Włodzimierz Piesiak, dyrektor muzyka, nie będą one kolidowały z remontem prowadzonym wewnątrz budynku. Koszt rewitalizacji tego terenu to 200 tys złotych. Inwestycja powinna zakończyć się do końca 2017 roku.

Parking Szkoły Muzycznej zyska nowe oblicze

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: