Bramkarze i bramkarki trenują w Barwicach pod okiem specjalistów

  • KW
  • 2017-07-14 13:10:20
Bramkarze i bramkarki trenują w Barwicach pod okiem specjalistów
  • Foto: TV Gawex

W Barwicach już po raz czwarty odbywa się obóz piłkarski zorganizowany przez Siergieja Szypowskiego, założyciela szkółki bramkarskiej Goalkeeper. Około 50 młodych bramkarzy trenuje pod okiem specjalistów z Polski oraz Anglii od wtorku 11 lipca. Cały obóz potrwa do końca tygodnia.

Obozy dla bramkarzy i bramkarek organizowane przez szkółkę bramkarską skierowane są do osób, które chcą podnieść swoje umiejętności, zawrzeć nowe znajomości oraz wymienić się doświadczeniami, ale przede wszystkim dają możliwość, aby pod okiem fachowców profesjonalnie przygotować się do sezonu.

Siergiej Szypowski, główny trener oraz założyciel szkoły bramkarskiej Goalkeeper to w przeszłości bramkarz takich drużyn jak Szachtar Donieck, Hutnik Kraków czy Pogoń Szczecin. Po zakończeniu kariery postanowił zająć się pracą z młodzieżą, której oprócz umiejętności, chce przekazać również wiele cennych wartości.

Treningi w Barwicach podzielone są na kilka sekcji oraz grup, które kierowane są przez asystentów Siergieja Szypowskiego. Szeroką relację z obozu bramkarskiego wyemitujemy w poniedziałek, 17 lipca, natomiast już jutro, w sobotę (15.07) w TV Gawex mogą Państwo obejrzeć wywiad, który przeprowadziliśmy z trenerem Szypowskim.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: