Weekendowy rozkład jazdy!

  • KW
  • 2017-07-14 10:49:54
Weekendowy rozkład jazdy!

Prezentujemy Państwu rozkład imprez, które będą miały miejsce w wakacyjny weekend 14-16 lipca w Szczecinku i okolicznych miejscowościach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

Pikniki podsumowujące Lokalne Przedsięwzięcie Inwestycyjne - Dziki i Godzimierz:

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Fundacja Nauk dla Środowiska, 4C Centrum Ekonomii Społecznej Sp. z o.o. i Aktywa Plus Emilia Kowalska zapraszają na współorganizowane z mieszkańcami Godzimierza i Dzików pikniki podsumowujące Lokalne Przedsięwzięcia Inwestycyjne - "Plac zabaw naszych marzeń" w Godzimierzu oraz "Dzika integracja" w Dzikach.

Godzimierz, 14.07.2017 r. o godz. 17:00 przy placu zabaw. W programie:

- podsumowanie zrealizowanego przedsięwzięcia,

- zajęcia sportowe i fitness z instruktorem,

- szkolenia i pokaz udzielania pierwszej pomocy prowadzony przez OGR TadMed,

- wspólne sadzenie drzewek,

- poczęstunek na słodko i ognisko/grill.

Dziki, 15.07.2017r. godz. 14:00 przy świetlicy wiejskiej. W programie:

- podsumowanie zrealizowanego przedsięwzięcia,

- zajęcia sportowe i fitness z instruktorem,

- szkolenia i pokaz udzielania pierwszej pomocy prowadzony przez OGR TadMed,

- poczęstunek na słodko i ognisko/grill.


15 lipca odbędą się na Dni Bobolic. Gwiazda wieczoru - Zespół ŁZY. Miejsce: plac rekreacyjny ul. Dworcowa w Bobolicach.V edycja Święta Wody odbędzie się 15 lipca w najbliższą sobotę w Żabinku nad jeziorem Busko. Są to wyścigi na smoczych łodziach, w której uczestniczy 50 osad z Polski w tym Spójnia Warszawa, tegoroczny mistrz Europy w wyścigach na smoczych łodziach. Patronem honorowym jest wicemistrz olimpijski z Seulu - kanadyjkarz Marek Łbik.


W najbliższą niedzielę na Pomoście Centrum (na wysokości I LO im. Ks. Elżbiety) odbędą się zajęcia z serii wakacyjnych warsztatów tanecznych „W RYTMIE FAL”. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę w godzinach od 9:00 do 11:00. Poprowadzi je profesjonalny instruktor z Wydziału Tańca poznańskiego AWF-u! Warsztaty realizowane są dzięki programowi Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Poprzez udział w projekcie dzieci i młodzież, poza umiejętnościami tanecznymi poznają alternatywne możliwości spędzania wolnego czasu, mają szansę poznać nowych ludzi, nauczyć się dostrzegać piękno przyrody i co najważniejsze udział w warsztatach pozytywnie wpływa na ich zdrowie.


Wszystkich miłośników polskiej muzyki ludowej oraz osoby, które są zainteresowane jej poznaniem, serdecznie zapraszamy na III Szczecineckie Spotkanie z Folklorem. Ta klimatyczna impreza odbędzie się 16 lipca 2017r. na Muszli Koncertowej w Parku Miejskim w Szczecinku. W programie występy zespołów i kapel ludowych oraz koncert gościa specjalnego Zespołu Kurna Chata z Ustronia Morskiego. Imprezie towarzyszyć będą liczne kiermasze i ciekawe warsztaty rękodzielnicze.


Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które odbywają się w Szczecinku i regionie! Odwiedzaj nasze KALENDARIUM WYDARZEŃ pod adresem www.gawex.pl/kalendarium

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: