Zakończenie roku w sekcjach i klubach SAPIK-u

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-06-26 14:09:31
Zakończenie roku w sekcjach i klubach SAPIK-u
  • Foto: TV Gawex

W miniony czwartek, w ogrodzie na terenie SAPIKu przy ul. Kilińskiego odbyło się zakończenie roku wszystkich sekcji działających przy Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. Był to czas, w którym każda grupa miała swoje 5 minut na sapikowej scenie. Jednak jak zapowiadają instruktorzy to nie koniec atrakcji. W wakacje zabawa dopiero się rozpocznie.

W czwartkowe, słoneczne popołudnie, w ogrodzie SAPiK-u przy ulicy Kilińskiego 1, odbyła się impreza pod tytułem Wakacje czas start!… czyli zakończenie roku z sekcjami i klubami SAPiK. Podczas części artystycznej podopieczni sekcji SAPiK-u, zaprezentowali na scenie swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz muzyczne. Jak się okazuje zainteresowanie zajęciami w SAPIKU każdego roku wzrasta, najwięcej chętnych mają grupy taneczne, jednak i pozostałe sekcje cieszą się sporą frekwencją. "Z roku na rok jest coraz więcej uczestników. Myślę, że liczba około 500 nie jest przesadzona i przybywa coraz więcej. Mam nadzieję,od września będzie jeszcze więcej i tych młodszych i starszych. Największym zainteresowaniem cieszą się zdecydowanie sekcje taneczne. Rebelia, Aida czy grupa taneczna Calineczki mają swoje stałe grono bywalców. Z roku na rok dochodzą też nowe osoby, także tam jest najwięcej. Oczywiście sekcje wokalne, plastyczne również cieszą się dużym zainteresowaniem." - powiedziała nam Sonia Pańczyk, SAPIK

Pod koniec imprezy na wszystkich uczestników czekało ognisko z kiełbaskami oraz stoisko z popcornem. Dla najmłodszych przygotowano nie lada atrakcję w postaci mini parku urządzeń dmuchanych. Dużym powodzeniem cieszyło się również stoisko z malowaniem twarzy. Pożegnanie z sekcjami SAPiK-u upłynęło wszystkim pod znakiem dobrej zabawy. Jednak jak zapowiadają instruktorzy SAPIKu to nie koniec atrakcji, w wakacje również będzie się sporo działo. "Chciałabym zaprosić na wakacje z SAPIKiem, które odbędą się ostatniego tygodnia lipca oraz w pierwszym tygodniu sierpnia. Zapisy będą 10 lipca. W tym roku tematem przewodnim będzie gotowanie, wszystko co jest związane z jedzeniem. Tytuł tego wydarzenia to mały szef kuchni, masterszef. Także wakacje z SAPIKiem i OSIRem już wkrótce. Zapraszamy!" - kończy nasza rozmówczyni. 
 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: