Ławki na placu Wolności do reklamacji

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-06-26 13:55:31
Ławki na placu Wolności do reklamacji
  • Foto: TV Gawex

Nowoczesne, warte 160 tysięcy złotych ławki, które kilka miesięcy temu zostały postawione na nowo wyremontowanym placu Wolności w Szczecinku zostaną wysłane do reklamacji. Wszystko z powodu drewnianego siedziska, które bardzo szybko wyblakło i wygląda nieestetycznie.

Marmurowe Ławki, które zgodnie z projektem remontowanego placu Wolności pojawiły się kilka miesięcy temu, od samego początku wzbudzały mieszane uczucia mieszkańców Szczecinka. Jednym z argumentów przeciw była cena nowoczesnych siedzisk, a teraz okazało się, że wysoka cena nie poszła w parze z jakością siedzisk i konieczna jest ich reklamacja. 

Ta część ławek, na której się siedzi po prostu wyblakła, nad czym ubolewamy. Nie ukrywam, że powoduje to też irytacje wśród osób odpowiadających za plac ze strony ratusza. Trzeba jednak podkreślić, że sprawa ławek leży po stronie wykonawcy, gdyż całość robót nie została jeszcze odebrana. - mówi nam Mateusz Ludewicz, rzecznik Urzędu Miasta w Szczecinku.

Wokół inwestycji realizowanej w samym centrum miasta trwają jeszcze prace. Ratusz dokłada wszelkich starań, by roboty przebiegały jak najbardziej sprawnie, a wszystkie usterki były jak najszybciej usuwane. 

Komentarze (2)

Bobby 2017-06-26 14:48

To coś co nazywacie ławką wygląda jak nocnik, duży spodek albo talerz po zupie:)) Odwieczna zasada mówi, że w prostocie tkwi elegancja. Zamiast silić się na ten wieśniacki design wystarczyłaby dobrze zaprojektowana, wykonana z porządnych materiałów solidna ławka..A tak to cudo będzie tylko szpeciło otoczenie jak krasnal ogrodowy zwany Piłsudskim.

ewa 2017-07-08 23:57

Kto zaakceptował i zapłacił za to szpetne dziwadło, szumnie nazywane ławką?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: