Szczecinecka Straż Miejska ma już 25 lat!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-06-22 15:22:21
Szczecinecka Straż Miejska ma już 25 lat!
  • Foto: TV Gawex

Straż Miejska w Szczecinku świętuje 25-lecie swojej działalności. Dzisiaj w jednej z sal Centrum Konferencyjnego Zamek odbyła się uroczystość, podczas której podsumowano dotychczasowe działania członków jednostki oraz nagrodzono osoby, które przyczyniły się do rozwoju Straży. 

Szczecinecka Straż Miejska już od ćwierć wieku zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa i porządku publicznego w mieście, przywiązując dużą uwagę również do działań profilaktycznych, społecznych czy charytatywnych. Dzisiaj w Centrum Konferencyjnym zamek oficjalnie podsumowano dotychczasową działalność jednostki. 

Praca strażników miejskich nie należy do najłatwiejszych. Funkcjonariusze wykonując swoją pracę, na każdym kroku oceniani są przez społeczeństwo i nie zawsze opinie te są pozytywne. Nie mniej jednak 25 lat Straży Miejskiej w Szczecinku udowadnia, że jednostka ta jest potrzebna i służy mieszkańcom.

Podczas dzisiejszej uroczystości podziękowano tym, którzy przyczynili się do rozwoju Straży Miejskiej w Szczecinku. Relacja z wydarzenia dzisiaj w TV Gawex. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Obywatel 2017-06-24 16:41

O kurczę...! Grondys w mundurze!!!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: