XX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. i Prezydenta ZZM

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-06-22 12:33:41
XX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. i Prezydenta ZZM
  • Foto: P.Rozmus

Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis przywitał drużyny biorące udział w XX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. i Prezydenta ZZM. Na boiskach szczecineckiego OSiR-u rozgrywany jest dzisiaj (22.06) XX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. i Prezydenta ZZM. Do naszego miasta zjechały drużyny z całego kraju. Pojawiła się również reprezentacja z Czech.

W dwudniowych piłkarskich zmaganiach udział biorą:
PKP S.A, RK ZZM, Dyrektorzy PKP, Koleje Wielkopolskie, IC Poznań, LHS, Czechy, PR Lublin, PR Poznań, PKP Cargo Centralny Zakład Spółki, IC Zakład Północna Gdynia, ŁKA, PR Zachodnie, PKP Cargo Zachodni Zakład Spółki, IC Zakład Centralny Warszawa, PR oddział Kujawsko – Pomorski, PKP Cargo Południowy Zakład Spółki w Katowicach, PR Rzeszów, PKP SKM w Trójmieście, PKP IC Zakład Południowy, Śląski Zakład Spółki PKP CARGO S.A., CT Gdynia Północny Zakład Spółki. 
W ceremonii otwarcia uczestniczył Starosta Krzysztof Lis, który w imieniu swoim i burmistrza Szczecinka Jerzego Hardie – Douglasa przywitał przybyłe drużyny:
Cieszę się, że zechcieliście państwo przyjąć nasze zaproszenie do zorganizowania tego turnieju. Serdecznie witam całą brać kolejarską. (…) Szczecinek to przepiękne miasto i mam nadzieję, że się państwo nim zauroczycie i będziecie do nas przyjeżdżać nie tylko aby pograć w piłkę, ale również aby korzystać ze wszelakich uroków Szczecinka i wszystkiego co jest związane z ofertą turystyczną i rekreacyjną. Miasto leży nad przepięknym jeziorem, co na pewno zdążyliście państwo zauważyć, dlatego warto po zakończeniu sportowych zmagań skorzystać z najróżniejszych atrakcji. (…) Życzę państwu aby te rozgrywki jak i czas spędzony w Szczecinku były wspaniałym doświadczeniem (…).  Ceremonię otwarcia uświetnił występ młodych zawodniczek z Akrobatycznego Klubu Sportowego "Darzbór" w Szczecinku. Rozgrywki potrwają do jutra, a najwięcej emocji na pewno dostarczy mecz pomiędzy dyrektorami i maszynistami. 

 

Info: P.Rozmus

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: