Tegoroczne powiatowo-gminne dożynki odbędą się w Juchowie

  • KW
  • 2017-06-20 14:16:05
Tegoroczne powiatowo-gminne dożynki odbędą się w Juchowie
  • Foto: TV Gawex

Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis z Burmistrzem Miasta i Gminy Borne Sulinowo Renatą Pietkiewicz- Chmyłkowską i Zarządem Fundacji im. St. Karłowskiego w Juchowie serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu szczecineckiego do udziału w Dożynkach Powiatowo-Gminnych, które w tym roku odbędą się 16 września, w miejscowości Juchowo na terenie gminy Borne Sulinowo (boisko piłkarskie za szkołą).

Obok wystawy rolniczo-ogrodniczo-gospodarczej organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, w tym m.in. stoiska z ekologiczną żywnością, wytwarzaną na terenie powiatu szczecineckiego, sprzętem rolniczym, rękodziełem, stoiska doradczo-konsultacyjne oraz degustacyjne. Wśród licznych konkursów przewidzianych podczas dożynek zwracamy uwagę na konkurs na „Najatrakcyjniejszy totem-witacz dożynkowy”. Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w nim.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w ww. konkursie dokonują zgłoszenia na zamieszczonym niżej formularzu, który należy złożyć w swoich urzędach gmin lub bezpośrednio w Starostwie Powiatowym w Szczecinku - Wydział Funduszy Zewnętrznych, Współpracy i Rozwoju, pokój nr 15 lub przesłać faksem na numer: 94 372 92 47 lub skan na adres: k.oles@powiat.szczecinek.pl.

Serdecznie zapraszamy indywidualnych producentów rolnych, firmy i instytucje  działające na rzecz i w otoczeniu rolnictwa, ogrodników, pszczelarzy, rękodzielników zainteresowanych prezentacją lub sprzedażą oraz właścicieli stoisk z zabawkami, kosmetykami itp. do udziału w tegorocznych uroczystościach (własne stoisko z ofertą, sprzedaż).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w tegorocznych Dożynkach Powiatowo-Gminnych prosimy o zgłaszanie deklaracji udziału do 21.07.2017 r.

Warunki uczestnictwa oraz szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 94 372 92 53 lub mailem: k.oles@powiat.szczecinek.pl.

REGULAMIN oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępne są TUTAJ

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: