Recital dyplomowy Lilit Minasyan

  • KW
  • 2017-06-16 12:49:14
Recital dyplomowy Lilit Minasyan
  • Foto: TV Gawex

W miniony wtorek (13.06) w Centrum Konferencyjnym ZAMEK odbył się recital dyplomowy Lilit Minasyan – uczennicy wydziału śpiewu Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku. Utalentowana wokalistka podsumowała w ten sposób okres swojej nauki i po raz kolejny zachwyciła zebraną publiczność.

Dla Lilit Minasyan zwieńczeniem 4-letniej nauki w Szkole Muzycznej był koncert, który odbył się w jednej z sal Centrum Konferencyjnego ZAMEK. W pierwszej części występu Lilit zaśpiewała utwory klasyczne, natomiast w drugiej części usłyszeliśmy utwory estradowe.

Dla głównej bohaterki wtorkowego koncertu nauka w Szkole Muzycznej była wyjątkowym okresem, z którego oprócz wiedzy i umiejętności wyniesie również wiele miłych wspomnień. Nauczyłam się wiele. Miałam wspaniałą nauczycielkę, której jestem wdzięczna. Jestem też dumna, że mam szansę mieć swój recital - powiedziała nam Lilit.

Wokalistka ze Szczecinka swoim występem zachwyciła zgromadzoną widownię. Trwający ponad godzinę koncert był dla niej wielkim wydarzeniem, ale zapewne nie ostatnim, gdyż swoją przyszłość artystka chce związać właśnie z muzyką.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: