[WIDEO] Co dalej ze szczecineckim PKSem? Jak będzie wyglądał plan naprawczy?

  • KW
  • 2017-06-14 11:43:57
Materiał wideo: ECHA DNIA

Nowy prezes szczecineckiego PKSu Eugeniusz Szymonik jest twórcą i prezesem jednej z największych firm transportowych w Polsce – firmy Mobilis. To także laureat ''WEKTORA'' prestiżowej nagrody przyznawanej za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości. Eugeniusz Szymonik otrzymał to wyróżnienie za realizację nowoczesnej strategii rozwoju publicznego transportu drogowego w Polsce.

Nowy prezes w rozmowie z nami zdradził odpowiedzi na nurtujące mieszkańców pytania – czy da się uratować spółkę? Czy jest możliwość uzyskania płynności finansowej do końca roku? Czy program naprawczy będzie obejmował redukcję etatów? Zapraszamy do obejrzenia powyższego materiału wideo.

Komentarze (2)

sołA 2017-06-16 13:39

Pan Szymonik dokładnie zna się na transporcie tak jak św. pamięci Wełk i jego następczyni..... takie działania robili i bardzo dobrze zarządzali PKS-m . Najgorsze stało się, gdy Powiat przejął firmę i niekompetentni zarządzali PKS-m. Te działania o których mówi nowy prezes każdy pracownik ze starej kadry PKS wiedzieli od początku, jednak nie było szans przebić się przez głupotę partyjną i nadętych włodarzy.

Bobby 2017-06-16 16:14

PKS Szczecinek to nie sanatorium. Emeryt Szymonik wypocznie, weźmie wysokie wynagrodzenie, odprawę, utopi spółkę i wróci do swojego skansenu. Dawanie pracy emerytom z Polski nie uratuje spółki. To nie lata 90. "Januszom biznesu" już dziękujemy.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: