Weekendowy rozkład jazdy!

  • KW
  • 2017-06-09 12:13:28
Weekendowy rozkład jazdy!

Prezentujemy Państwu rozkład imprez, które będą miały miejsce w weekend 10-11 czerwca w Szczecinku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

Zespół Tańca "Calineczka" zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych na występ pt. "Zaczarowane baletki", podczas którego zaprezentuje się sekcja Tańca z Elementami Baletu oraz zaproszeni goście. Zapraszamy do Kina Wolność już 10 czerwca o godz 11:00.

Kreatywny Piknik Rodzinny odbędzie się 10 czerwca w godz. 10-14 na terenie przy dawnym Kościele Garnizonowym. W trakcie spotkania na mieszkańców czekają liczne atrakcje, konkursy z nagrodami, poczęstunek itp.

 

Wieczór emocji w Ogródku Kibica! Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników kina pod chmurką i sportowych emocji. Już w sobotę, 10 czerwca, zapraszamy na teren rekreacyjny przed CK ZAMEK, gdzie czeka moc wrażeń dla całych rodzin. Nasze sobotnie spotkanie rozpoczniemy o godzinie 14:00 projekcją największego animowanego hitu ostatniego roku. O godzinie 16:00 zobaczymy z kolei jeden z wielkich przebojów kina familijnego, a filmową część imprezy zakończymy o godz. 18:00 projekcją przygodowej produkcji o monstrualnych maszynach. Nie zabraknie także licznych atrakcji dla najmłodszych, takich jak dmuchańce, fotobudka czy malowanie twarzy. Czas na sportowe emocje przyjdzie o godzinie 20:45, kiedy na Stadion Narodowy w Warszawie wybiegną piłkarskie reprezentacje Polski i Rumunii, by zmierzyć się w arcyważnym meczu eliminacji do najbliższego mundialu. Siły do kibicowania naszej drużynie zapewnią nam liczne stoiska gastronomiczne z napojami i przekąskami. Będzie także możliwość rezerwacji stolika z pakietem smakołyków na zamkowym tarasie.

Jeśli nie wiesz jak zorganizować: wesele, komunię, chrzciny, imprezę rodzinną lub służbową... Spotkaj się z nami! Już w niedzielę 11 czerwca 2017 od godziny 12:00 w Centrum Konferencyjnym Zamek odbędą się po raz pierwszy okolicznościowe targi wystawiennicze! Poznasz nasz lokal oraz firmy, z którymi współpracujemy. Oprócz tego w programie m.in. degustacja zamkowego menu, wyrobów cukierniczych, dekoracje, oprawa florystyczna i muzyczna. To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji! Wstęp na to nietuzinkowe wydarzenie jest wolny, więc przyjdź i się przekonaj ile inspiracji czeka u nas na Ciebie!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: