Dwie osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

  • KW
  • 2017-06-09 09:57:22
Dwie osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków
  • Foto: TV Gawex

Policjanci ze szczecineckiej komendy tylko w środę (07.06) zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci amfetaminy i marihuany. Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających.

Kryminalni z KPP w Szczecinku w toku prowadzonych czynności ustalili, że 26-letni mieszkaniec gminy Szczecinek może posiadać narkotyki. Kiedy policjanci zapukali do mieszkania mężczyzny, ten nie krył zaskoczenia. Nie stawiając oporu wydał mundurowym 3 sadzonki marihuany, które trzymał w swoim pokoju, jak również zawiniątko z suszem roślinnym. Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 26-latka, który noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych - informuje mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowa KPP w Szczecinku.

Jeszcze tego samego dnia na terenie gminy Borne Sulinowo policjanci z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie zatrzymali do kontroli pojazd osobowy marki VW Golf. Kierujący i pasażer na widok oznakowanego radiowozu zaczęli bardzo nerwowo się zachowywać. Poproszeni przez policjantów o opuszczenie pojazdu, wykonali polecenie tym samym odrzucając zawiniątko z białym proszkiem. Policjanci zabezpieczyli biały proszek, który po przebadaniu okazał się amfetaminą. 49- latek został zatrzymany i przesłuchany. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wszyscy zatrzymani po kolei usłyszeli zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za co grozi im teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: