Zaprosili młodszych kolegów na spektakl pt. Zamieszanie w krainie bajek

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-06-05 14:11:55
Zaprosili młodszych kolegów na spektakl pt. Zamieszanie w krainie bajek
  • Foto: K.Rybak

W piątek, 2 czerwca, uczniowie klasy IIIa ISP wraz z opiekunami p. Anną Albrecht i p. Katarzyną Skwierawską przygotowali z okazji Dnia Dziecka spektakl teatralny pt. „Zamieszanie w krainie bajek”.

Przez cały rok dzieci brały udział w zajęciach teatralnych i doskonaliły swoje aktorskie umiejętności, aby móc wystąpić przed publicznością złożoną nie tylko z uczniów Integracyjnej Szkoły Podstawowej, ale również Oddziału Przedszkolnego, dzieci z Przedszkola „Tęcza” oraz z Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego, a także nauczycieli i rodziców. Wszyscy świetnie się bawili, bo bajki mają w sobie coś magicznego, co sprawia, że świat wydaje się piękniejszy i lepszy. Często pokazują, jak należy postępować w życiu. Niestety, złe wróżki trochę zamieszały w naszych ulubionych baśniach i wszyscy 
z niepokojem oczekiwali zakończenia. Na szczęście wszystko dobrze się ułożyło.
Nie pierwszy już raz przedszkolaki odwiedziły szkołę przy ulicy Wiatracznej 5. Przyszli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 mieli okazję brać udział w zajęciach adaptacyjnych oraz Dniu Otwartym Szkoły. W poniedziałek 5 czerwca natomiast w godz. 16.30 -18.30 wszystkie dzieci 6- i 7- letnie wraz z rodzicami zostały zaproszone na Piknik Rodzinny, na którym czeka moc atrakcji: malowanie twarzy, pokaz fitness, Akademia Piłkarska, gry i zabawy sportowe oraz poczęstunek.

 


info:Anna Albrecht

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: