Dzień Dziecka w klubie Karate Kyokushin

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-06-05 11:35:42
Dzień Dziecka w klubie Karate Kyokushin
  • Foto: TV Gawex

W minioną sobotę, imprezę z okazji dnia dziecka zorganizował również klub Karate Kyokushin. Młodzi karatecy, wraz ze swoimi rodzicami oraz trenerami bawili się na terenach Ślusarni, gdzie od godziny 12 do 15 organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w postaci różnego rodzaju konkursów i zabaw. 

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin stara się przy różnych okazjach organizować dla młodzieży różnego rodzaju wydarzenia. Tak było i tym razem i przy okazji Dnia Dziecka członkowie klubu wraz ze swoimi rodzinami spotkali się na pikniku. 

Jak co roku dzień dziecka, klub już od 22 lat organizuje taką zabawę w plenerze. Przede wszystkim uszczęśliwiamy dzieci oraz rodziców, wszyscy integrują się ze sobą. - mówi nam sensei Wojciech Hurka, organizator wydarzenia.

Dla członków klubu Karate Kyokushin przygotowano w tym dniu szereg różnych zabaw i konkursów. Dzieci miały się przede wszystkim dobrze bawić i tak też było. Znalazł się również czas na krótki trening karate. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia, a relacja wideo już dzisiaj w TV Gawex. 

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: