Nożami kuchennymi uderzał w śmietniki - tygodniowy raport Straży Miejskiej

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-06-05 09:34:52
Nożami kuchennymi uderzał w śmietniki - tygodniowy raport Straży Miejskiej
  • Foto: TV Gawex

W okresie od 29.05.2017 r. do 4.06.2017 r. strażnicy podjęli 117 interwencji w stosunku do 94 osób. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 25 zdarzeń, z czego w 23 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

29.05.2017 r. dwa zdarzenia z osobami upojonymi alkoholem, które leżały w miejscach publicznych. Pierwsze zdarzenie około godziny 16:10 na przystanku komunikacji miejskiej przy Szkole Społecznej. Mężczyzna dobudzony i po wylegitymowaniu opuścił to miejsce. Drugie zdarzenie około godziny 20:35 na ul: Trzesieckiej. Tym razem mężczyznę trzeba było doprowadzić do miejsca zamieszkania aż w Dalęcinie.

3.06.2017 około godziny 7:10 interwencja na ul: Bohaterów Warszawy gdzie świadek zgłosił trzech mężczyzn, którzy wykrzykując wulgaryzmy zakłócali spokój i porządek publiczny. Jeden z nich miał trzymanymi w rękach nożami kuchennymi uderzać w śmietniki. Nóż porzucił przy śmietniku. Cała trójka została wylegitymowana celem sporządzenia na nich wniosków o ukaranie.

Tego samego dnia około godziny 14:30 strażnicy patrolując okolice cmentarza zauważyli mężczyznę, który ładował na wózek ręczny złożone tam klocki drewna. Wylegitymowany tłumaczył, że drzewo tam leżało, więc je sobie wziął żeby się nie zmarnowało. Mężczyzna został przekazany policji.

Tego samego dnia około godziny 23:05 operator kamer monitoringu wizyjnego na ul Ordona zauważył mężczyznę, który wbiegał przed nadjeżdżające samochody zmuszając kierujących do gwałtownego hamowania a następnie uderzał w nie ręką. Na miejsce został wysłany patrol mieszany składający się ze strażników miejskich i policjanta. Wskazany mężczyzna został wylegitymowany a w związku z tym, że mężczyzna ten był agresywny, pobudzony i nie reagował na wydawane polecenia został przewieziony do szpitala na badanie a następnie umieszczony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w KPP Szczecinek. 


30.05.2017 zabezpieczenie cyklicznie odbywającego się rajdu rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz” organizowanego przez SAPiK
3.06.2017 zabezpieczenie Biegu Bociana organizowanego przez Nadleśnictwo Czarnobór
3.06.2017 zabezpieczenie imprezy z okazji Dnia Dziecka organizowanej przez SAPIK
3.06.2017 zabezpieczenie Koncertu Moniki Kuszyńskiej organizowanego przez SAPIK

 

Info:G.Grondys

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: