Kolorowy i pełen atrakcji Powiatowy Dzień Dziecka nad Trzesieckiem

  • KW
  • 2017-06-03 18:37:49
Kolorowy i pełen atrakcji Powiatowy Dzień Dziecka nad Trzesieckiem
  • Foto: TV Gawex

3 czerwca 2017 r. nad Trzesieckiem odbył się wielki piknik z okazji święta wszystkich dzieci. Organizatorzy wydarzenia, czyli Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowali szereg atrakcji, które umiliły sobotnie popołudnie najmłodszym i ich rodzinom.

Tak, jak w latach ubiegłych na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku na uczestników Powiatowego Dnia Dziecka czekały dziesiątki atrakcji. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14:00 wielkim piknikiem. Mega plac urządzeń dmuchanych, malowanie twarzy, kącik gier komputerowych, laserowy paintball, pokazy szczudlarzy i wielkie bańki mydlane czy fotobudka- między innymi te atrakcje były dostępne dla dzieci.

Najmłodsi mieli okazję spotkać się między innymi ze Szczecinecką Grupą Motocyklową, która dla odważnych przygotowała przejażdżki motocyklami. Nie zabrakło też szeregu konkursów i zabaw, a wszystko w rytm skocznej muzyki. W tym roku, w ramach I Ogólnopolskich Zawodów Spinningowych z łodzi dla osób niepełnosprawnych, które odbywały się w tym samym czasie, odbył się także koncert byłej wokalistki legendarnego zespołu Varius Manx – Moniki Kuszyńskiej.

Relację z wydarzenia zobaczą Państwo w poniedziałek (05.06) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: