Piknik rodzinny w Przedszkolu Nutka

  • KW
  • 2017-06-02 14:44:38
Piknik rodzinny w Przedszkolu Nutka
  • Foto: TV Gawex

Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka w jednym, czyli barwny piknik przygotowany przez dzieci i opiekunów z Przedszkola "Nutka". Impreza odbyła się 2 czerwca na placu zabaw przed siedzibą placówki. Były śpiewy, tańce, zabawy oraz słodki poczęstunek, a wszystko po to, aby dzieci wraz z rodzicami mogły wspólnie spędzić czas.

Przy słonecznej pogodzie, punktualnie o godzinie 12:00 rozpoczął się piknik rodzinny. Wydarzenie to zostało zorganizowane z okazji wczorajszego Dnia Dziecka, ale także Dnia Mamy i Taty. Dzieci na początku przywitały swoich rodziców pięknie przygotowanymi i odśpiewanymi piosenkami. Następnie punktem kulminacyjnym imprezy były zabawy pod okiem animatora, który przy głośnej muzyce zagrzewał do zabawy dzieci, a także ich rodziców. Trzeba przyznać, że frekwencja rodziców dopisała - większość z nich znalazła czas, aby mimo takiej pory dnia wyrwać się z pracy i spędzić czas ze swoimi pociechami. Im także udzielił się wesoły klimat rodzinnego pikniku i chętnie włączyli się w zabawę.

Gdy wszyscy już byli zmęczeni tańcami i głośnymi zabawami, mogli usiąść i skorzystać z poczęstunku, który przygotowali rodzice. Cała impreza zintegrowała zarówno dzieci, jak i rodziców i nikt nie wyszedł z niej niezadowolony.

Relacja z pikniku już dzisiaj (02.06) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: