Wieczór emocji! Mecz Polska-Rumunia obejrzysz w ogródku kibica

  • KW
  • 2017-06-01 12:53:04
Wieczór emocji! Mecz Polska-Rumunia obejrzysz w ogródku kibica
  • Foto: archiwum TV Gawex

Już w sobotę, 10 czerwca, SAPiK zaprasza na teren rekreacyjny przed CK ZAMEK, gdzie czekała będzie moc wrażeń dla całych rodzin: najpierw kino plenerowe, następnie transmisja meczu Polska-Rumunia.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 projekcją największego animowanego hitu ostatniego roku. O godzinie 16:00 zobaczymy z kolei jeden z wielkich przebojów kina familijnego, a filmową część imprezy zakończymy o godz. 18:00 projekcją przygodowej produkcji o monstrualnych maszynach. Nie zabraknie także licznych atrakcji dla najmłodszych, takich jak dmuchańce, fotobudka czy malowanie twarzy.

Czas na sportowe emocje przyjdzie o godzinie 20:45, kiedy na Stadion Narodowy w Warszawie wybiegną piłkarskie reprezentacje Polski i Rumunii, by zmierzyć się w arcyważnym meczu eliminacji do najbliższego mundialu. Siły do kibicowania naszej drużynie zapewnią nam liczne stoiska gastronomiczne z napojami i przekąskami. Będzie także możliwość rezerwacji stolika z pakietem smakołyków na zamkowym tarasie.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: