Rywalizowali na parkiecie o koszyczek truskawek

  • KW
  • 2017-05-29 13:13:31
Rywalizowali na parkiecie o koszyczek truskawek
  • Foto: TV Gawex

W minioną sobotę (27.05) na hali sportowej przy ulicy Jasnej tancerze z całej Polski po raz kolejny rywalizowali ''O koszyczek truskawek''. To już dziesiąta edycja tego turnieju. W tym roku w jego ramach zostało rozegrane Grand Prix Ekstraklasy FTS w kategorii dorosłych i Junior II.

To już tradycja, że na przełomie maja i czerwca organizowany jest Turniej Tańca Towarzyskiego "O koszyczek truskawek". W tym roku szczecinecka "truskawka' odbyła 27 maja na hali sportowej przy ul. Jasnej. Tradycyjnie turniej podzielony był na trzy bloki. Od wczesnych godzin porannych rywalizowali najmłodsi, blok drugi odbył się o godzinie 13, z kolei trzeci o 15. Wieczorem odbyła się gala taneczna. Tegoroczna edycja „truskawki” miała wyjątkowy charakter i rangę bowiem rozegrane zostało Grand Prix Polski Dorosłych Junior II. Swoim występem turniej o koszyczek truskawek uświetniła także najmłodsza grupa tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego AIDA.

Był to kolejny, bardzo udany turniej taneczny nad Trzesieckiem, wiosenny i pachnący zbliżającym się latem, a umiejętności tancerzy jak zwykle stały na bardzo wysokim poziomie.

Na obszerną relację z tegorocznego Turnieju Tańca Towarzyskiego „O koszyczek truskawek” zapraszamy już w najbliższą środę, 31 maja do programu lokalnego w Telewizji Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: