20-latek kamieniem zniszczył VW Polo

  • KW
  • 2017-05-26 07:41:19
20-latek kamieniem zniszczył VW Polo
  • Foto: KPP Szczecinek

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie zatrzymał 20-letniego mężczyznę, który dokonał zniszczenia pojazdu marki VW Polo. Właściciel straty wycenił na kwotę 1400 zł. Teraz 20-latek za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek (19.05) borneńscy policjanci otrzymali informację, że w nocy na jednej z prywatnych posesji w Bornem Sulinowie został uszkodzony pojazd osobowy marki VW Polo. Sprawca kilkakrotnie rzucił kamieniem w samochód, uszkadzając w ten sposób maskę silnika pojazdu i wybijając w nim przednią szybę. Właściciel straty wycenił na kwotę 1400 zł. Sprawą zainteresował się dzielnicowy, który dotarł do sprawcy. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec gminy Borne Sulinowo - informuje mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowa KPP w Szczecinku.

Mężczyźnie przedstawione zostały zarzuty. Podczas przesłuchania młody mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył on w tej sprawie wyjaśnienia. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: