Materia - ostatnia prosta do dużej sceny Woodstocku!

  • KW
  • 2017-05-23 13:38:27
Materia - ostatnia prosta do dużej sceny Woodstocku!
  • Foto: Iwona Aleksandrowicz / FB Materia

Za nami dwa etapy plebiscytu Złotego Bączka. Szczecinecka Materia, która walczy o występ na dużej scenie podczas tegorocznej edycji festiwalu Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, zakończyła przedostatni etap na pozycji lidera. Tym samym kapela zwycięsko zakwalifikowała się do trzeciego i ostatniego głosowania, które odbywa się także za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji w serwisie Facebook.

Każdy zespół, który miał okazję zaprezentować się przed okazałą, woodstockową publicznością w ubiegłorocznej edycji festiwalu, ma teraz okazję zgarnąć nagrodę - Złotego Bączka i tym samym zagrać na dużej scenie podczas tegorocznego Woodstocku. Wszystko zależy jednak od internautów, którzy oddają swoje głosy w plebiscycie składającym się z trzech etapów. Dotyczy to także szczecineckiej Materii, która walczy o występ na dużej scenie, jest już coraz bliżej wygranej i nadal prosi o wsparcie.

Pierwszy etap szczecineckiej kapeli udało się zakończyć na pierwszym miejscu. Drugi etap, który właśnie dobiegł końca, dał także zwycięstwo i awans do ostatniego etapu głosowania, gdzie bez zmian najważniejsze są głosy internautów. Aby oddać głos na Materię wystarczy wejść na stronę internetową: http://www.materianawoodstock.pl lub bezpośrednio na fanpage Przystanek Woodstock https://www.facebook.com/PrzystanekWoodstock zakładka ''Złoty Bączek 2017''. Każda osoba może oddać tylko jeden głos w każdym z etapów.

Złoty Bączek jest mosiężną nagrodą przyznawaną jako wyraz uznania publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Przystanku Woodstock. Po raz pierwszy nagrodę przyznano po pierwszej edycji przystanku w 1995. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na scenie Przystanku Woodstock. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie. W czasie 23. edycji festiwalu zostaną wręczone, podobnie jak przed rokiem, 4 Złote Bączki. Dwa z nich za występ na scenie dużej - jeden dla zespołu z Polski, drugi dla kapeli ze świata. Prowadzone będzie oddzielne głosowanie w obu tych kategoriach. W analogiczny sposób przyznane zostaną dwa Złote Bączki za występ na małej scenie - oddzielnie dla zespołu z Polski i ze świata.

Zachęcamy do oddania głosu na Materię!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: