Agnieszka Orłowska nowym dyrektorem Szkoły Muzycznej w Szczecinku

  • KW
  • 2017-05-23 13:10:27
Agnieszka Orłowska nowym dyrektorem Szkoły Muzycznej w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecka Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga przechodzi gruntowne zmiany, nie tylko remontowe. Dziś (23.05) w Koszalinie odbył się konkurs na stanowisko dyrektora tejże placówki. Kandydatów ubiegających się o funkcję było dwóch.

Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku ma nowego dyrektora. We wtorek, w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie odbył się konkurs na nowego włodarza placówki. Kandydatów ubiegających się o to stanowisko było dwóch – dotychczasowa wicedyrektor szkoły, Agnieszka Orłowska oraz prezes Szczecineckiego Towarzystwa Muzycznego, Marcin Jaczewski. Komisja konkursowa najwyżej oceniła prezentację Agnieszki Orłowskiej i to właśnie ona została nowym dyrektorem szczecineckiej szkoły muzycznej.

Przypomnijmy, kilkanaście dni temu Włodzimierz Piesiak, obecny dyrektor szczecineckiej placówki muzycznej ogłosił, że w sierpniu bieżącego roku jego druga kadencja dobiega końca i nie zamierza ponownie startować w konkursie na to stanowisko. Zapowiedział również, że nie rezygnuje z nauczania w szkole i jednocześnie będzie wspierał nowo wybranego dyrektora w jego działaniach.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: