Wyścigi rowerkowe po raz drugi w Szczecinku. Zapisz swoje dziecko!

  • KW
  • 2017-05-19 13:48:34
Wyścigi rowerkowe po raz drugi w Szczecinku. Zapisz swoje dziecko!
  • Foto: Alik Buczacki / Wyścigi rowerkowe 2016

Po raz drugi w Szczecinku zorganizowane zostaną wyścigi rowerkowe dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Impreza odbędzie się 27 maja (sobota) na stadionie OSiR przy ulicy Piłsudskiego.

Na wydarzenie obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Aby zapisać dziecko należy wysłać maila na adres: rowerki@gk24.pl, w temacie wpisać: zawody rowerkowe w Szczecinku, natomiast w treści: imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia. Udział w zawodach jest bezpłatny. Dzieci będą startować w podziale na wiek oraz płeć. Numerki startowe wydawane będą 27 maja od godziny 9. Każde dziecko biorące udział w zawodach jest ubezpieczone i każdy zawodnik otrzymuje słodki upominek i dyplom.

Oprócz startów, dla dzieci przygotowane zostaną inne atrakcje, takie jak miasteczko ruchu drogowego, pokaz tresury policyjnych psów, pokaz ratownictwa medycznego, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, zajęcia z animatorami czy malowanie twarzy.

Organizatorem wyścigów jest Głos Koszaliński przy współudziale OSiR Szczecinek i SAPiK Szczecinek. Firma Gawex Media również wspiera to wydarzenie.

Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: