Streetball, Noc Muzeów i festiwal piosenki harcerskiej - weekendowy rozkład jazdy

  • KW
  • 2017-05-19 10:27:49
Streetball, Noc Muzeów i festiwal piosenki harcerskiej - weekendowy rozkład jazdy

Prezentujemy Państwu rozkład imprez, które będą miały miejsce w weekend 20-21 maja w Szczecinku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

Akrobatyczny Klub Sportowy Darzbór Szczecinek zaprasza na Międzywojewódzki Turniej Dwójek i Trójek Dziewcząt w Akrobatyce Sportowej, który odbędzie 20 maja o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Szczecinku.


Kolejna propozycja weekendowa to Streetball. Turniej odbędzie się w dniu 20 maja 2017r. (sobota) o godzinie 10:00 na parkingu za ratuszem. W turnieju mogą wziąć udział zespoły 3 osobowe (plus 1 rezerwowy) kategoria open – seniorzy.


Przed Państwem również Noc Muzeów 2017 w Muzeum Regionalnym w Szczecinku. Już w sobotę 20 maja rozpocznie się ''Noc w starym kinie''. Start o godzinie 18:00. W programie między innymi: konkursy dla dzieci i nie tylko, pokaz mody z okresu 20-lecia międzywojennego, koncert Dixieland i potańcówka w stylu retro,  pokaz filmu „Mocny człowiek” z muzyką na żywo, pokaz tańca w wykonaniu Rebelii oraz wiele innych atrakcji. Organizatorzy zachęcają do pojawienia się w strojach z epoki, najlepsze będą nagrodzone!


13 Czarny Szczep serdecznie zaprasza na Festiwal kultury harcerskiej i piosenki turystycznej, który odbędzie się w sobotę 20 maja. Na Strefie Aktywnego Wypoczynku od godziny 10 do 13 będzie można usłyszeć piosenki harcerskie i turystyczne w wykonaniu uczestników. Ogłoszenia wyników o godzinie 12:30.


 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: