MKP zagra finale Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego

  • KW
  • 2017-05-18 13:38:04
MKP zagra finale Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego
  • Foto: TV Gawex

Drużyna ze Szczecinka podejmowała wczoraj (17.05) na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa Vinete Wolin. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 1:0.

Drużyna MKP Szczecinek powtórzyła wynik z ubiegłego sezonu, awansując do finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Podopieczni trenera Węglowskiego zmierzyli się z drużyną Vinety Wolin i wyszli z tej batalii zwycięsko. Mecz zakończył się wynikiem 1:0. Spotkanie praktycznie od początku było pod kontrolą gospodarzy. To MKP utrzymywało się przy piłce, stwarzając więcej sytuacji pod bramką rywala. Po pięknym golu Marcina Kaszczyca, goście starali się przejąć inicjatywę, grając zdecydowanie bardziej ofensywnie. W drugiej połowie jedna, bardzo fajna akcja (...) Tak chcieliśmy grać, taki mieliśmy plan (...) - przyznaje trener Zbigniew Węglowski.

Wczorajsze zwycięstwo dało drużynie ze Szczecinka awans do finału zachodniopomorskich rozgrywek Pucharu Polski. Cel na mecz finałowy jest bardzo prosty. Zwycięstwo, bo gramy drugi raz w finale rok po roku. Chciałbym, aby ten finał nareszcie był zwycięski. Jesteśmy zespołem, który w pojedynczych meczach potrafi pograć i powalczyć (...) - dodaje nasz rozmówca. W finale Miejski Klub Piłkarski Szczecinek zmierzy się z drużyną Rasela Dygowo.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

MKP zagra finale Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego

Komentarze (2)

normalny 2017-05-18 20:20

mial byc awans ktorego juz nie ma drugi rok... co po nic nie wartym pucharzejak i tak graja w lidze po wioskach? nie ma ani wynikow ani kibicow... kiedy owrot do Wielima i do Darzboru? powrot do normalnosci i tradycji? kiedy?

padaka 2017-05-18 21:59

mial byc awans... juz drugi rok nic. zlikwidowano dwa kluby z tradycjami miala byc mocna druzyna a jest co? nie ma wynikow nie ma tez kibicow! kiedy powrot do Wielima i Drzboru?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: