Prezes PWiK Andrzej Wdowiak zwycięzcą w branżowym konkursie

  • KW
  • 2017-05-17 14:54:41
Prezes PWiK Andrzej Wdowiak zwycięzcą w branżowym konkursie
  • Foto: Anna Rolik/archiwum TV GAWEX

Prezes Zarządu Andrzej Wdowiak uzyskał tytuł Managera Roku 2016 wod-kan. w kategorii od 30 do 100 tysięcy mieszkańców, w konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie oraz miesięcznik „Wodociągi i Kanalizacja”.

Jak podaje Olga Gasiul, kierownik Działu Organizacji PWiK w Szczecinku, finał konkursu odbył się 16 maja br. w Bydgoskiej Filharmonii podczas uroczystej gali Envicon Water 2017. Nagrody zostały wręczone przez Prezesa Izby Gospodarczej Wodociągi Polskiej, Prezesa Wydawnictwa Abrys oraz Wiceministra Środowiska. To bardzo ważne wyróżnienie i sukces nie tylko mój, ale wszystkich pracowników Spółki. Nagroda została przyznana przez ludzi z branży wodociągowo- kanalizacyjnej, dlatego ma tak istotne znaczenie - podkreśla laureat.

Kapituła konkursu, która wyłoniła zwycięzców, brała pod uwagę następujące kryteria: wprowadzone rozwiązania organizacyjne, techniczne i technologiczne, posiadane przez kandydata certyfikaty, uprawnienia, nagrody, staż pracy w branży wod- kan oraz inne osiągnięcia branżowe. Organizatorzy w informacji zamieszczonej na stronie konkursu opisują sylwetkę prezesa następująco: Kandydat ponad 23 lata zajmuje się branżą wod-kan, osiągając w niej kolejne szczeble kariery zawodowej. Może pochwalić się długą listą wdrożonych rozwiązań techniczno – organizacyjnych oraz zakończonych inwestycji.

Gratulujemy!

Komentarze (1)

Mieszkaniec 2017-05-19 23:54

Andrzej Wdowiak i znawca branży wod-kan?? Szkoda że nie napisali jakie wykształcenie wyższe ma pan AW i ile trzeba było wydać pieniążków żeby brać udział w konkursie. Te wszystkie nagrody typu Gazela Biznesu i inne - to nic innego jak zapłacisz to masz.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: