Włodzimierz Piesiak nie będzie już dyrektorem szczecineckiej Szkoły Muzycznej

  • KW
  • 2017-05-10 14:24:54
Włodzimierz Piesiak nie będzie już dyrektorem szczecineckiej Szkoły Muzycznej
  • Foto: TV Gawex

W szczecineckiej Szkole Muzycznej szykują się wielkie zmiany. 23 maja bieżącego roku odbędzie się konkurs na stanowisko dyrektora tejże placówki. Póki co wiadomo, że kandydatów ubiegających się o tę funkcję jest dwóch.

Włodzimierz Piesiak stanowisko dyrektora szczecineckiej szkoły muzycznej piastuje od 10 lat. W tym roku mija okres jego drugiej kadencji, a co za tym idzie, nieuchronnie zbliża się czas ponownych wyborów. Czy obecny dyrektor będzie startował w tym konkursie? Odpowiedź na to pytanie zdradził w najnowszym odcinku programu cyklicznego Gość Dnia. Podjąłem decyzję, że nie będę startował w konkursie. Moja kadencja kończy się 31 sierpnia br. Konkurs na nowego dyrektora odbędzie się 23 maja, natomiast nowy dyrektor obowiązki obejmie od 1 września - wyjaśnił w programie nasz gość. Wiadomo również, że do konkursu zgłosiło się dwóch kandydatów.

Obecny dyrektor swoją decyzję motywuje chęcią skupienia się na innych sprawach, niekoniecznie związanych z funkcjonowaniem Szkoły Muzycznej, jednak jak podkreślił w rozmowie z nami, nie zamierza rezygnować z nauczania i dalej będzie pracował w szczecineckiej placówce muzycznej. Więcej dowiedzą się Państwo z dzisiejszego programu GOŚĆ DNIA, który wyemitowany zostanie w TV GAWEX tuż po serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: