Sezon motocyklowy rozpoczęty

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-05-07 10:57:50
Sezon motocyklowy rozpoczęty
  • Foto: TV Gawex

Miłośnicy dwóch kółek w sobotę (06.05) oficjalnie otworzyli sezon motocyklowy w Szczecinku. Około 600 motocyklistów najpierw uczestniczyło we mszy świętej, która odbyła się na placu Kamińskiego, a następnie paradą przejechało ulicami miasta do Ośrodka Agroturystycznego Panderossa we Gwdzie Wielkiej.

Motocykliści o godzinie 14:00 spotkali się na placu Kamińskiego w Szczecinku, aby wziąć udział w polowej mszy świętej. Podczas ceremonii, duchowny poświęcił maszyny, a następnie, uroczystą paradą, wszyscy uczestnicy przejechali ulicami naszego miasta. Gdy kilkuset motocyklistów dotarło na Ranczo Panderossa, rozpoczęło się wielogodzinne świętowanie otwarcia sezonu. Dla miłośników jednośladów przygotowane zostały różnego rodzaju konkursy, występy muzyczne oraz pyszne jedzenie z grilla. 

Tego typu spotkania są bardzo ważne dla ludzi, którzy posiadają wspólną pasję. Dzięki nim motocykliści mają okazje wymienić się doświadczeniami, pochwalić swoimi maszynami i po prostu ciekawie spędzić czas. Otwarcie sezonu motocyklowego na stałe wpisało się w cykl imprez, które organizowane są w naszym mieście. Sprzyja temu  liczba motocyklistów, którzy po raz kolejny odwiedzili nasze miasto i wraz z innymi uroczyście zainaugurowali sezon 2017. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: