[FOTOGALERIA] Tłumy na otwarciu sezonu motoryzacyjnego SCS

  • KW
  • 2017-05-01 09:53:39
[FOTOGALERIA] Tłumy na otwarciu sezonu motoryzacyjnego SCS
  • Foto: TV Gawex

W niedzielę, 30 kwietnia, od rana na terenie lotniska Wilcze Laski obywała się motoryzacyjna uczta dla miłośników motoryzacji. Na płycie lotniska zgromadziły się prawdziwe tłumy widzów oraz dziesiątki przeróżnych aut oraz motocykli.

Tradycyjnie organizator wydarzenia, czyli SCS Club przygotował na otwarcie sezonu dla swoich gości szereg atrakcji. Główną z nich były oczywiście wyścigi na 1/4 mili. Ryk silników i wyjątkowość maszyn stających na starcie wzbudzały zainteresowanie wszystkich obecnych. Nie zabrakło też strefy Show&Shine, Drift i Drift taxi, hamowni, pokazów kaskderskich w wykonaniu grupy Moto Circus oraz atrakcji dla dzieci. Nowością był "Mobilny punkt poboru krwi", czyli zbiórka krwi w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Szczecina.

Atrakcji przygotowanych przez organizatorów nie wystarczy opisać, trzeba je po prostu zobaczyć. Dlatego zapraszamy Państwa do środowego (03.05) programu TV Gawex, gdzie będzie można obejrzeć relację z otwarcia sezonu, podziwiać wspaniałe maszyny i ich możliwości.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: