Czy wiesz, że Twoje ogłoszenie dodawane na stronie www.gawex.pl może być wyróżnione?

  • Artykuł sponosorowany
Czy wiesz, że Twoje ogłoszenie dodawane na stronie www.gawex.pl może być wyróżnione?
  • Foto: TV Gawex

Czy wiesz, że Twoje ogłoszenie dodawane na stronie www.gawex.pl może być wyróżnione? Wystarczy, że podczas dodawania ogłoszenia wybierzesz opcję "Ogłoszenie w TV Gawex". Za jedyne 25zł Twoje ogłoszenie będzie widoczne na liście ogłoszeń w graficznej formie jako wyróżnione oraz wyświetlane w TV Gawex - 24 godziny na dobę, gdzie zobaczyć może je nawet 600 tysięcy odbiorców z regionu.

Aby skorzystać z tej opcji, przejdź na stronę http://www.gawex.pl/ogloszenia/dodaj a następnie, wybierz opcję "Ogłoszenie w TV Gawex". Zapłać wygodnie poprzez bezpieczne płatności PayU lub przelewem. To tylko 25zł za 7 dni emisji. Ogłoszenie trafi jako specjalny zaprojektowany graficznie slajd na informator w TV Gawex a dodatkowo zostanie wyróżnione pośród ogłoszeń na stronie www.gawex.pl.

Nie ma opcji dla Ciebie w powyższych propozycjach? Chcesz indywidualną reklamę? Skontaktuj się z nami - http://www.gawex.pl/kontakt.

Ogłoszenie oraz reklamę można także zlecić poprzez Biura Obsługi Klienta w wybranym mieście. Spis BOK GAWEX MEDIA - http://www.gawex.pl/kontakt/biura_obslugi_klienta

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: