Rowerzystka potrącona przez samochód osobowy

  • KW
  • 2017-04-28 09:16:36
Rowerzystka potrącona przez samochód osobowy
  • Foto: TV Gawex

Do potrącenia doszło w piątkowy poranek na ulicy Generała Sikorskiego w okolicy wiaduktu. Kierujący samochodem osobowym marki Honda, który wjeżdżał na prywatną posesję, nie zauważył rowerzystki poruszającej się chodnikiem. Na miejsce wezwano policję, która ustala okoliczności zdarzenia oraz pogotowie. Kobieta z urazem nogi przewieziona została do szpitala.

Byłeś świadkiem wydarzenia wartego uwagi? Coś działo się na Twoich oczach? Uwieczniłeś to na zdjęciach lub filmie? Skontaktuj się z nami: www.gawex.pl/cynk lub www.facebook.com/gawexmedia.

Komentarze (2)

polo 2017-04-28 14:07

rowerzysta po chodniku ?

ja 2017-04-29 07:52

Mieszkam w okolicy i uważam, że policja powinna zająć się tymi rowerzystami zjeżdżającymi z dużą prędkością z wiaduktu, niejednokrotnie przy próbie wyjazdu na krajową 11 kiedy mogłam włączyć się do ruchu rowerzysta przemykał mi przed maską... i tak jak napisał mój poprzednik zjeżdżając z chodnika. Nie wiem czy to był podobny do opisanego przeze mnie przypadek ale współczuję kierowcy który w końcu potrącił takiego rozpędzonego pędzika bo czasem nie jest się w stanie myśleć za siebie i wszystkich dookoła

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: