Największa muzyczna impreza w historii Szczecinka na zakończenie lata. Na scenie gwiazdy disco polo i zagraniczni artyści

  • KW
  • 2017-04-13 10:16:51
Największa muzyczna impreza w historii Szczecinka na zakończenie lata. Na scenie gwiazdy disco polo i zagraniczni artyści
  • Foto: archiwum TV Gawex

Polo TV Hit Festiwal, czyli impreza, która w ostatnich latach otwierała wakacyjny cykl imprez w Szczecinku, tym razem się nie odbędzie. Nie oznacza to jednak, że w tegorocznym kalendarzu zabraknie wydarzenia dla fanów tego gatunku muzycznego. Samorządowa Agencja Promocji i Kultury we współpracy z ogólnopolską stacją telewizyjną przygotowuje koncert, który ma być największą muzyczną imprezą w historii miasta.

Koncerty muzyki disco polo, które w ostatnich 3 latach organizowała stacja Polo TV cieszyły się w naszym mieście ogromnym zainteresowaniem. Jak się jednak okazuje, w tym roku Polo Hit Festiwal się nie odbędzie. W zamian za to, SAPiK zapowiada inne wydarzenie, które powinno w pełni zadowolić fanów tego typu muzyki. To nie jest tak, że rezygnujemy z takiej formy rozrywki, po prostu trochę festiwal ewaluował i będziemy musieli zaproponować coś zupełnie innego i w trochę innym terminie. Każdego roku festiwal disco polo rozpoczynał sezon koncertów wakacyjnych, a tym razem go zamknie. W ostatni weekend sierpnia odbędzie się bardzo duże wydarzenie muzyczne związane z muzyką rozrywkową - mówi nam Łukasz Koczan, zastępca dyrektora SAPiKu.

Koncert, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia ma być największym muzycznym wydarzeniem w historii Szczecinka. Do miasta oprócz gwiazd rodzimej sceny disco polo, zawitają również gwiazdy z zagranicy. Będą to gwiazdy muzyki lat 80-tych i 90-tych takie jak Mr. President, Fun Factory i kilka innych zespołów - dodaje Ł. Koczan i wyjawia, że koncert transmitowany będzie przez ogólnopolską telewizję.

Polo Hit Festiwal w ostatnich latach inaugurował cykl imprez wakacyjnych. W tym roku jego miejsce w kalendarzu zajmie inny, również widowiskowy koncert. 30 czerwca br. koncertowe lato w Szczecinku rozpocznie się wielkim wydarzeniem muzycznym. Na placu koncertowym przy os. Zachód specjalnie dla szczecineckiej publiczności wystąpi zespół Wilki, Mateusz Ziółko oraz wschodząca gwiazda muzyki rozrywkowej Landberry.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: