Spotkanie autorskie w szczecineckim Zakładzie Karnym

  • KW
  • 2017-04-12 14:40:06
Spotkanie autorskie w szczecineckim Zakładzie Karnym
  • Foto: P. Rozmus

Piotr Rozmus, szczecinecki pisarz, który na swoim koncie ma trzy powieści, spotkał się z osadzonymi w szczecineckim Zakładzie Karnym, aby opowiedzieć o swoim dorobku pisarskim oraz o samym procesie pisania.

Każde spotkanie autorskie jest wyjątkowe, a ja uwielbiam bezpośrednie rozmowy z czytelnikami. To ostatnie zdecydowanie zapamiętam na długo, bowiem odwiedziłem szczecinecki Zakład Karny. Nie muszę chyba wspominać o specyfice miejsca, które natychmiast podziałało na mają wyobraźnię - przez chwilę poczułem się jak jeden z bohaterów ''Kompleksu Boga'' - relacjonuje Piotr Rozmus. Osadzeni podczas spotkania okazali się być nie tylko świetnymi słuchaczami, ale zadawali również wiele pytań odnośnie procesu pisania. Za zaproszenie, poprowadzenie spotkania oraz oprowadzenie po jednostce dziękuję wychowawcy por. Mateuszowi Mikołajewskiemu i Pani mjr Paulinie Łamińskiej - dodaje P. Rozmus.

Przypomnijmy, Piotr Rozmus to młody autor mający w swoim dorobku trzy pozycje. Pisze on książki utrzymane w mrocznym klimacie, właściwie thrillery, które szybko zyskały uznanie i sympatię czytelników. Napisał ''Kompleks Boga'', którego premiera miała miejsce w 2015 roku, a także ''Bestię'' i jej kontynuację, czyli ''Przebudzenie''.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: