Spotkanie Wielkanocne ŚDS Odnowa w Bobolicach

  • KW
  • 2017-04-10 10:19:58
Spotkanie Wielkanocne ŚDS Odnowa w Bobolicach
  • Foto: UM Bobolice

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem wszyscy oczekują. To święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów. W Środowiskowym Domu Samopomocy „Odnowa” Bobolice spotkania wielkanocne są tradycją na stałe wpisaną w kalendarz od chwili jego utworzenia.

Kierownik Inga Lewicka rozpoczęła spotkanie od powitania wszystkich obecnych. Następnie uczestnicy zajęć zaprezentowali krótki program artystyczny związany z Wielkanocą. Po nagrodzeniu artystów brawami przyszedł czas na wielkanocne życzenia i słowa refleksji ze strony gości, w imieniu których głos zabrała Pani Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic. Pani Justyna Terlecka na ręce kierownika przekazała prezent od zajączka. Podczas spotkania wszyscy podzielili się wielkanocnym jajkiem i mogli popróbować świątecznych potraw. Suto zastawiony stół dopełniły wielkanocne dekoracje, które podkreślały atmosferę wzajemnej życzliwości i radości.

W trakcie spotkania Burmistrz Bobolic i Kierownik ŚDS wręczyły dyplomy i prezenty laureatom konkursu plastycznego pn. „Zapobiegajmy Pożarom”. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów oraz pomysłów - te słowa skierowała Pani Mieczysława Brzoza do laureatów Zdzisława Adamczaka, który zajął I miejsce i Moniki Kaczor, która zdobyła II miejsce na szczeblu powiatowym.

info: Irena Maśniak, ŚDS „Odnowa”

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: