Zmiana organizacji ruchu na ulicy Jeziornej i Ordona

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-04-06 13:00:42
Zmiana organizacji ruchu na ulicy Jeziornej i Ordona
  • Foto: TV Gawex

Mieszkańców Szczecinka czeka zmiana organizacji ruchu w jednej z głównych części miasta. Wszystko związane jest z zapowiadaną przebudową skrzyżowania ulic Kościuszki i Jeziornej. Już od poniedziałku rozpocząć ma się remont, a w związku z tym mieszkańców czekać będą liczne utrudnienia. O szczegółach przedsięwzięcia opowiada w programie samorządowym wiceburmistrz Szczecinka Daniel Rak.

Skrzyżowanie ulic Jeziornej i Kościuszki to bardzo newralgiczny punkt miasta. Kierowcy od lat skarżyli się na to miejsce, oczekując przebudowy. Miasto od dłuższego czasu planowało stworzenie tam ronda i w końcu projekt ten doczekał się realizacji. Pierwsze prace mają rozpocząć się już w przyszłym tygodniu. 

Dziś już można uprzedzić kierowców, że nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie ulicy jeziornej oraz jasnej. Ostrzegam i prosiłbym o wyrozumiałość mieszkańców, gdyż już od poniedziałku ulica Jeziorna zostanie zamknięta. - mówi w programie samorządowym Daniel Rak, wiceburmistrz Szczecinka

W związku z zamknięciem tego odcinka drogi, zmieni się organizacja ruchu samochodów na ulicy Ordona i przede wszystkim ulicy Jasnej. Zarówno na jednym, jak i drugim odcinku drogi odbywać on się będzie dwukierunkowo. 

Utrudnienia dla kierowców potrwają co najmniej przez 2 miesiące. Cała przebudowa skrzyżowania zakończyć się ma 30 czerwca tego roku. A więcej szczegółów na ten temat usłyszą Państwo w programie samorządowym, który wyemitujemy w piątek, 7 kwietnia w TV Gawex. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: