''Bobolice bez barier'' - spotkanie podsumowujące

  • KW
  • 2017-04-04 14:31:48
''Bobolice bez barier'' - spotkanie podsumowujące
  • Foto: TV Gawex

Partnerstwo lokalne „Bobolice bez barier” podejmuje szereg działań mających na celu aktywizację społeczeństwa i zwiększenie efektywności działań instytucji pomocy społecznej i organizacji prowadzących działalność skierowaną na rzecz rodzin z terenu gminy Bobolice. W poniedziałek, 3 kwietnia, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie partnerów podsumowujące ostatni rok pracy.

12 kwietnia 2016 roku w Urzędzie Miejskim w Bobolicach oficjalnie zawiązano partnerstwo lokalne ''Bobolice bez barier''. Powstało ono wskutek połączenia innych grup lokalnych, które zajmowały się wspieraniem społeczności na różne sposoby. W inicjatywę zaangażowało się dotychczas 38 partnerów, a podczas poniedziałkowego spotkania w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury do tego grona dołączyło 4 nowych członków. Dzięki temu, grupa jest w stanie podejmować szereg działań i w znacznym stopniu wspierać społeczność gminy.

Wczoraj partnerzy spotkali się, by podsumować dotychczasową działalność i wyznaczyć cele na kolejny rok. Zgromadzonym przedstawiono najpierw prezentację multimedialną, gdzie przypomniano o akcjach realizowanych przez partnerów w gminie Bobolice. Nie zabrakło oczywiście dyskusji na temat tego, w jaki sposób najlepiej wspomóc mieszkańców miasta i okolic.

Relacja z wydarzenia w dzisiejszym (04.04) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: