Pierwszy egzamin na prawo jazdy w Szczecinku zdał Sebastian

  • KW
  • 2017-04-04 10:57:09
Pierwszy egzamin na prawo jazdy w Szczecinku zdał Sebastian
  • Foto: Piotr Rozmus, Starostwo Powiatowe w Szczecinku

W szczecineckim Oddziale ZORD Koszalin trwają właśnie egzaminy praktyczne i teoretyczne.

Przekraczając progi szczecineckiego Oddziału Terenowego ZORD Koszalin można poczuć jak stres unosi się w powietrzu, bowiem to dziś (04.04) odbywają się pierwsze egzaminy teoretyczne i praktyczne. Przyszli kierowcy w towarzystwie podtrzymujących ich na duchu przyjaciół i członków rodzin oczekują na swoją kolej. Tylko dzisiaj do egzaminu podejdzie 36 osób. 20 do egzaminu praktycznego i 16 do teoretycznego.

Do pierwszego egzaminu teoretycznego podeszło dziesięć osób, z czego osiem zakończyło go z pozytywnym wynikiem. Niestety dwie osoby nie zdały, ale cóż tak to już bywa… -  mówi kierownik Pionu Organizacji Egzaminów Państwowych Tomasz Kozłowski. Pierwsi kursanci maja również za sobą egzamin praktyczny. Dwie osoby potrąciły na placu pachołek i nie było żadnych wątpliwości. Egzaminator musiał przerwać egzamin. Jedna osoba pozytywnie zaliczyła egzamin na placu manewrowym, a druga właśnie go rozpoczyna – dodaje kierownik.

Pierwszym szczęśliwcem, który zdał egzamin praktyczny jest Sebastian Romejko. Było super! Jestem naprawdę szczęśliwy, choć muszę przyznać, że stres towarzyszył mi przez cały czas trwania egzaminu – wyznaje świeżo upieczony kierowca. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia pozostałym zdającym!

info: P. Rozmus

Komentarze (4)

Kierowca 2017-04-04 11:48

A potem puszczają młodych kierowców na trasę po nauce jazdy w Szczecinku, takich co na drodze chociażby szczecinek-piła to siedzieli jako pasażer, a potem strach jechać za takim na trasie bo nie wiadomo jak zareaguje.

Markus 2017-04-05 10:19

Nie ma znaczenia gdzie się uczyłeś jeździć tylko jak się nauczyłeś. Ja też zdawałem w szczecinku, a jakoś nie mam problemów z poruszaniem się w dużym mieście. Albo na tarasie.

Mar 2017-04-05 11:00

Jesteś za bardzo pewny siebie. Tacy kierowcy jak ty poprzez nadmierną zarozumiałość robią krzywdę innym, albo kończą owinięci o drzewo. Trochę pokory. Jazda po Szczecinku nie ma nic wspólnego z jazdą po dużym mieście.

ada 2017-04-07 17:50

radze jechac takim kierowcom ,ktorzy zdawali egzaminy w szczecinku do piły albo innego wiekszego miasta - gwarantuje moc atrakcji na ulicach i rondach - bo co to jest szczecinek jedna w sumie ulica i marne rondo!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: