[FOTOGALERIA] Mecz Międzypaństwowy U15 Polska-Walia

• 2017-03-31 14:17:16

Każdy międzypaństwowy mecz piłkarski to dla Szczecinka wielkie wydarzenie. Dzisiaj (31.03) na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa reprezentacja Polski do lat 15 podejmowała swoich rówieśników z Walii. Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 13. Trybuny stadionu wypełniły się kibicami, którzy na początek odśpiewali wspólnie Mazurek Dąbrowskiego.

Mecz z Walią był rewanżem za spotkanie, które odbyło się 29 marca w Kołobrzegu. Wtedy to nasza reprezentacja zwyciężyła 4:0. Trener Wójcik postanowił więc dać szansę piłkarzom, którzy nie wystąpili w pierwszym spotkaniu. W Szczecinku natomiast pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, lecz minimalną przewagę miała Reprezentacja Polski. W 29 minucie spotkania po składnej akcji zespołu, Polacy wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie nasi zawodnicy stopniowo zwiększali swoją przewagę na boisku, a mecz zakończył się wynikiem 3:0.