Gala ''Tęczowych Serc'' w Drawsku Pomorskim

  • KW
  • 2017-03-22 11:45:27
Gala ''Tęczowych Serc'' w Drawsku Pomorskim
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 21 marca 2017 r. o godzinie 17:00 odbyła się Jubileuszowa Gala "Tęczowych Serc" z okazji 5–lecia działalności Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Radość z Życia" w Gudowie. Podczas spotkania w Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim uroczyście podsumowano ostatni rok działalności placówki.

Dla wszystkich osób związanych ze stowarzyszeniem: dzieci, rodziców, pracowników oraz darczyńców to najważniejsze wydarzenie w roku, do którego organizatorzy przygotowują się od kilku miesięcy. Całe przedsięwzięcie jest organizowane z myślą o podopiecznych stowarzyszenia, którzy podczas wczorajszej gali mogli zaprezentować się na scenie w programie artystycznym, jak i odebrać specjalnie przygotowane nagrody za swoją postawę. Gościem honorowym wydarzenia w Drawsku Pomorskim był znany aktor filmowy, teatralny i dubbingowy Jarosław Boberek. Na gali pojawił się on nie po raz pierwszy i jak podkreśla, każde takie spotkanie wzbudza w nim wiele emocji.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Radość z Życia” w Gudowie istnieje od 5 lat. Prowadzi ono Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, który w znaczny sposób wspiera rozwój chorych dzieci.

Obszerna relacja z gali już jutro (23.03) w programie lokalnym TV Gawex. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: