Tancerz i choreograf Jay Select poprowadził zajęcia w Szczecinku

  • KW
  • 2017-03-20 14:03:52
Tancerz i choreograf Jay Select poprowadził zajęcia w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

W miniony weekend do Szczecinka ponownie zawitał Jay Select – światowej klasy tancerz i choreograf. Oprócz utrwalania techniki tanecznej uczestnicy mogli także na własnej skórze przekonać się jak wygląda praca z mistrzem na żywo. Z zajęć mogli skorzystać wszyscy miłośnicy tańca współczesnego, bowiem organizatorzy zadbali o utworzenie trzech grup wiekowych.

Jay Select to nie tylko tancerz, ale również instruktor i choreograf. Swoja karierę rozpoczął w Londynie szkoląc się w śpiewie, aktorstwie i tańcu. Pobierał lekcje w wielu technikach m.in balet, jazz, stepowanie, modern czy hip hop. Występował w największych musicalach zwiedzając przy tym cały świat. Dawał lekcje tańca i fitness w wielu szkołach na świecie, m.in. w Nowym Jorku, Miami, Atlancie, Londynie, Paryżu. Pracował również przy produkcji show telewizyjnych, przedstawień teatralnych, teledysków, pokazów mody, jak również tworzył choreografię dla wielkich gwiazd przemysłu muzycznego jak Kylie Minogue.

Niedzielne zajęcia podzielone były na trzy grupy – młodzieży młodszej, grupa otwarta dla osób dorosłych uruchomiona po raz pierwszy na tego typu warsztatach oraz grupa zaawansowana z Zespołu Tańca Współczesnego Rebelia. Do Szczecinka Jay przybył na zaproszenie Jarmili Góry, instruktor ZTW Rebelia, z którą poznał się na warsztatach w Poznaniu.

Dłuższą relację z tych warsztatów zobaczą Państwo już wkrótce w TV Gawex. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: