W Drawsku Pomorskim powstaje kompleks hotelowo-gastronomiczny

  • KW
  • 2017-03-16 14:27:53
W Drawsku Pomorskim powstaje kompleks hotelowo-gastronomiczny
  • Foto: Grzegorz Skurczyński

Ładna pogoda sprzyja budowlańcom i pozwala na bezproblemową realizację inwestycji budowlanych. Jedną z nich jest budowa kompleksu hotelowo-gastronomicznego przy ul. Jeziornej w Drawsku Pomorskim.

Postęp pracy widać gołym okiem. Jeszcze niedawno w miejscu obecnej budowy funkcjonowała kawiarnia, a w nieodległym czasie pizzeria, a dzisiaj widać zarys powstającego nowego obiektu. Wylany już jest fundament, powstają pierwsze ściany i instalacje oraz mocno zaawansowane są prace zbrojeniowe. Prace budowlane, które rozpoczęły się w październiku 2016 roku, idą zgodnie z planem.

Budowany obiekt będzie miał charakter usługowo - gastronomiczno - hotelowy. Na najniższej kondygnacji dostępnej dla klientów znajdzie się basen. Na wyższych piętrach restauracja oraz 20 pokoi hotelowych. Wokół budynku będzie wiele zieleni, a także miejsc do odpoczynku. Cieszę się, że ten teren nabierze nowego wyglądu. W bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej tuż przy ścieżce rowerowej prywatny inwestor realizuje nowoczesny obiekt, który będzie wizytówką Drawska Pomorskiego. Z pewnością obiekt ten wpłynie na większe zainteresowanie turystów – powiedział Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak. 

info: Grzegorz Skurczyński

W Drawsku Pomorskim powstaje kompleks hotelowo-gastronomiczny

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: