Duża scena Woodstocku coraz bliżej dla Materii

  • KW
  • 2017-03-09 10:29:20
Duża scena Woodstocku coraz bliżej dla Materii
  • Foto: Materia FB

Szczecinecki zespół Materia chce wystąpić na dużej scenie podczas Przystanku Woodstock 2017. Aby tak się stało, potrzebne są głosy internautów. Cały plebiscyt składa się z trzech etapów, gdzie pierwszy udało się Materii zakończyć na najwyższym, 1 miejscu. Teraz rozpoczął się drugi etap i odbywa się on także za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji w serwisie Facebook.

Każdy zespół, który miał okazję zaprezentować się przed okazałą, woodstockową publicznością w ubiegłorocznej edycji festiwalu, ma teraz okazję zgarnąć nagrodę - Złotego Bączka i tym samym zagrać na dużej scenie podczas tegorocznego Woodstocku. Wszystko zależy jednak od głosów internautów, którzy oddają swoje głosy w plebiscycie składającym się z trzech etapów. Dotyczy to także szczecineckiej Materii, która walczy o występ na dużej scenie i prosi o wsparcie.

Pierwszy etap szczecineckiej kapeli udało się zakończyć na pierwszym miejscu. Drugi etap, który właśnie się rozpoczął, również polega na głosowaniu internetowym i potrwa aż do końca maja br. Aby oddać głos na Materię wystarczy wejść na stronę internetową: http://www.materianawoodstock.pl/ lub bezpośrednio na fanpage Przystanek Woodstock https://www.facebook.com/PrzystanekWoodstock zakładka ''Złoty Bączek 2017''. Każda osoba może oddać tylko jeden głos.

Złoty Bączek jest mosiężną nagrodą przyznawaną jako wyraz uznania publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Przystanku Woodstock. Po raz pierwszy nagrodę przyznano po pierwszej edycji przystanku w 1995. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na scenie Przystanku Woodstock. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie. W czasie 23. edycji festiwalu zostaną wręczone, podobnie jak przed rokiem, 4 Złote Bączki. Dwa z nich za występ na scenie dużej - jeden dla zespołu z Polski, drugi dla kapeli ze świata. Prowadzone będzie oddzielne głosowanie w obu tych kategoriach. W analogiczny sposób przyznane zostaną dwa Złote Bączki za występ na małej scenie - oddzielnie dla zespołu z Polski i ze świata.

Zachęcamy do oddania głosu na Materię!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: