CEEiRJ. Zapisz swoje dziecko do Klubu Eko Trampa i na zajęcia pozalekcyjne

  • KW
  • 2017-03-06 10:09:27
CEEiRJ. Zapisz swoje dziecko do Klubu Eko Trampa i na zajęcia pozalekcyjne
  • Foto: TV Gawex

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku ogłasza nabór uzupełniający do sekcji zajęć pozalekcyjnych. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do sekcji funkcjonujących już od września 2016 r. oraz do nowo powstałego Klubu Eko Trampa.

Klub Eko Trampa to kontynuacja tradycji sekcji turystyczno-krajoznawczej, cieszącej się od lat niesłabnącym powodzeniem. Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich pasjonatów wędrówek i aktywnego spędzania wolnego czasu. Gwarantujemy uczestnictwo w terenowych imprezach krajoznawczo-turystycznych, rajdach, wycieczkach i biwakach. W ramach zajęć nauczysz się także podstaw organizacji imprez terenowych, wypraw i wycieczek, a także związanych z nimi nierozerwalnie zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy także do pozostałych sekcji, wśród których:

  •     Klub Młodego Odkrywcy,
  •     sekcja żeglarska,
  •     sekcja wędkarska,
  •     sekcja nart wodnych i wakeboardingu,
  •     Błękitny Patrol.

Aby skorzystać z oferty zajęć należy zapoznać się z regulaminem zajęć oraz przesłać wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na adres sekretariat@eco.szczecinek.pl. Można także dostarczyć go do siedziby Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Nabór kończy się 24 marca 2017 r.

Zajęcia w sekcjach tematycznych CEEiRJ są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przystąpieniu do sekcji zadecyduje kolejność zgłoszeń. O wynikach naboru poinformujemy każdego uczestnika mailowo lub telefonicznie.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy: http://www.eco.szczecinek.pl

info: CEEiRJ

Komentarze (2)

Obserwator 2017-03-06 19:10

"Klub Eko Trampa to kontynuacja tradycji sekcji turystyczno-krajoznawczej, cieszącej się od lat niesłabnącym powodzeniem." to po co było ją likwidować...?

Mądrala 2017-03-07 07:41

Bo instruktor przez lata nie uzupełnił wykształcenia?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: