[KONKURS] Wygraj pyszne pączki z Cukierni Pianowscy na tłusty czwartek!

  • KW
  • 2017-02-22 13:53:29
[KONKURS] Wygraj pyszne pączki z Cukierni Pianowscy na tłusty czwartek!
  • Foto: TV Gawex

Nadchodzi tłusty czwartek, czyli dzień, kiedy możemy zapomnieć o wszelkich dietach i poddać się słodkiemu szaleństwu. Z tej okazji mamy dla Was pięć zestawów przepysznych pączków z Cukierni Pianowscy (dawniej Oskarek), zlokalizowanej na szczecineckim deptaku, ul. Bartoszewskiego 17.

Co należy zrobić aby wygrać?

Polub stronę na Facebooku Cukiernictwa Pianowscy https://www.facebook.com/cukiernictwo.pianowscy oraz Telewizji Gawex https://www.facebook.com/gawexmedia

Następnie wejdź na stronę http://www.gawex.pl/konkurs, odpowiedz na proste pytanie ''Jakie jest Twoje ulubione nadzienie w pączku?'' oraz wypełnij formularz kontaktowy.

Konkurs trwa od 21 lutego 2017 do 23 lutego 2017, do godziny 11:00. Do wygrania jest pięć zestawów pączków po dziesięć sztuk. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 lutego 2017 roku o godzinie 11:30. Zwycięzcy otrzymają sms z informacją o wygranej. Wyniki ogłoszone zostaną również na naszej stronie internetowej. Zestawy pączków do odebrania będą w Cukierni Pianowscy (dawniej Oskarek) w Szczecinku, ul. Bartoszewskiego 17 w dniu 23 lutego br. 

Baw się razem z nami i wygraj pudełko pełne przepysznych pączków! :)

Komentarze (1)

slavo 2017-02-21 20:51

Cukiernia Oskarek od dawna towarzyszy nam w rodzinnych spotkaniach i uszczesliwia naszych rodzicow.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: