Wstępne umowy dotyczące Oddziału Terenowego ZORD w Szczecinku podpisane

  • Redakcja TV Gawex
  • 2017-02-17 15:31:05
Wstępne umowy dotyczące Oddziału Terenowego ZORD w Szczecinku podpisane
  • Foto: TV Gawex

Podpisano wstępne umowy dotyczące utworzenia w Szczecinku Oddziału Terenowego ZORD Koszalin. Wciąż trwa proces procedowania zmierzający do utworzenia w Szczecinku Oddziału Terenowego ZORD Koszalin. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami pierwsze egzaminy w naszym mieście odbędą się już na początku kwietnia.

Dzisiaj (17.02) Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis i Dyrektor Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koszalinie Eugeniusz Romanów spotkali się po raz kolejny aby parafować stosowne umowy dotyczące m.in. użyczenia przez Powiat Szczecinecki nieruchomości w której mieścić się będzie przyszła baza ośrodka. Mowa tu o Zakładzie Obsługi Nieruchomości znajdującym się przy ulicy Kościuszki. Na tę okoliczność w spotkaniu uczestniczył kierownik placówki Sławomir Elegańczyk. Obecny był również Radny Sejmiku Wojewódzkiego Adam Wyszomirski, który od samego początku wspiera przedsięwzięcie.

Podpisane umowy zostaną przedłożone Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego. Zarząd Województwa podejmując odpowiednią uchwałę może dopiero zdecydować o utworzeniu w Szczecinku Oddziału Terenowego ZORD Koszalin.

 

 

info.Piotr Rozmus

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: