66 dni do Biegu Osińskiego. Tak będą wyglądać koszulki i medale

  • KW
  • 2017-02-15 11:03:35
66 dni do Biegu Osińskiego. Tak będą wyglądać koszulki i medale
  • Foto: TV Gawex

Już 23 kwietnia 2017 Szczecinek ponownie zamieni się w stolicę biegową za sprawą 34. Biegu Winanda Osińskiego. Do wydarzenia pozostało jeszcze 66 dni, a na liście osób zgłoszonych widnieje 271 osób między innymi ze Szczecinka, Bornego Sulinowa, Poznania, Koszalina, Świdwina czy Warszawy. Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest organizatorem wydarzenia, przygotował już pamiątkowe koszulki i medale dla tegorocznych biegaczy w nowej oprawie graficznej.

Przygotowania do święta biegowego idą pełną parą i właściwie większość spraw związanych z imprezą jest już załatwiona. Z rzeczy, które na pewno zainteresują biegaczy, to projekt koszulki i medalu - te dwie rzeczy, zaprojektowane specjalnie na 34 edycję, otrzyma każdy uczestnik biegu głównego na 10 kilometrów.

Bieg Osińskiego to impreza rozgrywana w wielu kategoriach. Punktem kulminacyjnym jest oczywiście bieg główny, ale oprócz tego, jak co roku, odbędą się także biegi dla młodzieży w różnych kategoriach wiekowych oraz dla najmłodszych, którzy pobiegną ze swoimi rodzicami. W kolejnej edycji wydarzenia również trasa biegu nie ulegnie zmianie - meta oraz start umiejscowione zostaną odpowiednio na stadionie miejskim oraz na ulicy Piłsudskiego.

Limit miejsc w biegu głównym wynosi 700 biegaczy, natomiast na ten moment zarejestrowało się niespełna 300 uczestników. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową www.bieg.szczecinek.pl i trwać będzie aż do dnia zawodów. Biegacze mogą liczyć również na nagrody rzeczowe.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym, szczecineckim biegu!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: