Czaplinek. Samochód wjechał w budynek mieszkalny

  • KW
  • 2017-02-15 07:41:17
Czaplinek. Samochód wjechał w budynek mieszkalny
  • Foto: czytelnik

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek, 14 lutego, w godzinach przedpołudniowych na ulicy Wałeckiej w Czaplinku. Kierująca pojazdem marki Renault wyjeżdżała z drogi podporządkowanej. Niestety, nie ustąpiła pierwszeństwa drugiemu pojazdowi marki Mazda, który poruszał się prawidłowo. Wskutek zderzenia się pojazdów, renault uderzyło w znajdujący się przy drodze budynek mieszkalny. Kobieta kierująca renault została zabrana do drawskiego szpitala. Część ulicy Wałeckiej w trakcie trwania czynności wyjaśniających była zablokowana, obowiązywał ruch wahadłowy.

Byłeś świadkiem wydarzenia wartego uwagi? Coś działo się na Twoich oczach? Uwieczniłeś to na zdjęciach lub filmie? Skontaktuj się z nami: www.gawex.pl/cynk lub www.facebook.com/gawexmedia.

Czaplinek. Samochód wjechał w budynek mieszkalny

Komentarze (3)

czaplinek 2017-02-15 15:14

i tak kilka razy do roku w tym miejscu, osoby wyjeżdżające jak ta Pani z Renault nie stosują się do znaku STOP

Maciej.W 2017-02-15 16:05

Na co czeka nasz urząd miasta? To juz nie pierwszy wypadek w tym miejscu wypadałoby podjąć jakieś dzalania w szczególnym oznaczeniu tego miejsca lub choćby asfaltowe progi zwalniając które przydalyby się nie tylko w tym miejscu naszego pięknego miasta można zrobić kółka w ciągu jednego dnia, Fotoradar tez powinien wrócić . Jeżdżą jak wariaci i są tego efekty .

Dudel 2017-02-17 11:20

Władze miasta zareagują jak zawsze za późno są ważniejsze sprawy od niebezpiecznego przejazdu,a zarazem przejścia dla pieszych.Standard Czaplinecki

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: