Znamy najlepszych graczy w Turnieju ''W i Poza Ekranem''

  • KW
  • 2017-02-10 14:31:46
Znamy najlepszych graczy w Turnieju ''W i Poza Ekranem''
  • Foto: TV Gawex / zwycięska drużyna ''Lecimy po nagrody''

Dzisiaj (10.02) w Zespole Szkół nr 1 odbył się finał trzydniowych zawodów, w których udział wzięli miłośnicy e-sportu i gier komputerowych. Fifa 17, League of Legends i Heartstone - to właśnie w te trzy gry rywalizowało około 250 graczy z całej Polski.

Finał turnieju w League of Legends był głównym punktem tegorocznej imprezy. Sala gimnastyczna w Zespole Szkół nr 1 wypełniła się po brzegi, by obserwować rozgrywkę i dopingować graczy. Mecz finałowy był bardzo emocjonujący i po kilkudziesięciu minutach rozgrywki wygrała go drużyna „Lecimy po nagrody”. Bardzo dobrze na przestrzeni całego turnieju radziła sobie również drużyna ''Duża Dynia'', która ostatecznie po jednym nieudanym meczu, zakończyła zawody na 3 miejscu. 2 miejsce przypadło dla drużyny ''Betternerfshyvanna''.

Oprócz popularnego Lola, wyłoniono również najlepszych zawodników w grę FIFA 17. Jak można było się spodziewać, rozgrywki w najpopularniejszą grę piłkarską cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców, a poziom turnieju był niezwykle wysoki. Zwycięzca turnieju FIFA Piotr Hołownia w decydującym meczu pokonał Cezarego Baranowskiego. Obaj zawodnicy do finału wybrali drużynę Manchesteru United, więc o tym, kto będzie lepszy, zdecydowały wyłącznie umiejętności graczy. Trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Kozłowskiemu.

Cała impreza ''W i Poza Ekranem'' zakończyła się około godziny 13:00 wręczeniem nagród dla najlepszych uczestników. Zwycięzcy otrzymali podarunki między innymi od Firmy Gawex Media, sponsora i partnera technologicznego imprezy.

Obszerna relacja z trzydniowego turnieju wyemitowana zostanie w Telewizji Gawex w poniedziałek (13 lutego). Już dziś zapraszamy do oglądania!

Zapraszamy także do zakładki http://www.gawex.pl/wipozaekranem

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: