[KONKURS] Słodkie walentynki - wygraj pyszny torcik z Cukierni Pianowscy

  • KW
  • 2017-02-13 15:02:08
[KONKURS] Słodkie walentynki - wygraj pyszny torcik z Cukierni Pianowscy
  • Foto: TV Gawex

Osłodź sobie życie na walentynki! Z okazji zbliżającego się dnia zakochanych mamy dla Was słodki konkurs! Telewizja Gawex wraz z Cukiernią Pianowscy (dawniej Cukiernia Oskarek zlokalizowana na szczecineckim deptaku, ulica Bartoszewskiego 17) przygotowała konkurs, w którym do wygrania są trzy, pyszne torciki w kształcie serca dla dwojga. Co trzeba zrobić, aby wygrać?

1. Polub profil Gawex Media na Facebooku www.facebook.com/gawexmedia oraz Cukierni Pianowscy www.facebook.com/cukiernia.oskarek

2. W formularzu konkursowym, znajdującym się pod linkiem www.gawex.pl/konkurs, wypełnij swoje dane oraz napisz wyjątkowe życzenia walentynkowe dla swojej drugiej połówki.

Na zgłoszenia czekamy od 10 lutego 2017 do 14 lutego 2017 roku do godziny 9:00. Do wygrania są trzy torciki, dlatego też trzy, najpiękniejsze i oryginalne teksty zostaną nagrodzone. Zwycięzcy konkursu o wygranej zostaną poinformowani telefonicznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 lutego 2017 roku o godzinie 10:30. Torciki do odbioru będą w Cukierni Pianowscy (dawniej Oskarek) przy ulicy Bartoszewskiego 17 (deptak w Szczecinku) 14 lutego. Natomiast kupony uprawniające do odebrania nagrody będą czekały na wygranych w redakcji Telewizji Gawex, Plac Wolności 11, Szczecinek zaraz po ogłoszeniu wyników.

Wybrane życzenia, które zostaną nadesłane do naszej redakcji, opublikujemy w dniu walentynek na stronie www.gawex.pl oraz wyświetlimy w Telegazecie TV Gawex.

Kilka słów o Cukierni Pianowscy:

Cukiernia, obecnie funkcjonująca pod nazwą ''Pianowscy'', to rodzinna firma założona przez Państwo Teresę i Zbigniewa Pianowskich. Początkowo działała jedynie w Okonku i bardzo szybko zaskarbiła sobie zaufanie klientów, gdyż polityką firmy był dobór najwyższej jakości naturalnych składników do produkowanych ciast i tortów, doświadczenie oraz przestrzeganie starych receptur. Z biegiem lat firma zwiększała swój asortyment, poszukiwała nowych rynków zbytu, rozwijała swój park technologiczny oraz inwestowała w nowoczesne technologie produkcyjne.

I tak, po kilkunastu latach, jako Cukiernia Oskarek, rodzinna firma Państwa Pianowskich rozpoczęła działalność również na terenie Szczecinka. Aktualnie firma zatrudnia około 20 najlepszych cukierników z całego naszego regionu. W ostatnim czasie zmieniła także swoją nazwę na "Cukiernia Pianowscy". Połączenie pasji z odpowiednio dobranymi składnikami stosowanymi przy produkcji oraz technologii, dało firmie efekt jakim są najwyższej jakości ciasta, torty, lody, doceniane przez mieszkańców naszego regionu i nie tylko.

Adresy sklepów firmowych:

Cukiernia Pianowscy, sklep firmowy - ul. Bartoszewskiego 17, Szczecinek
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8:00-19:00, sobota 9:00-19:00, niedziela 10:00-19:00

Cukiernia Pianowscy, sklep przy produkcji - ul. Kowalska 8, Okonek
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 7:00-17:00, sobota 7:00-14:00, niedziela nieczynne

Kawiarnia Lodziarnia "Dolce Vita" - ul. Bartoszewskiego 26-28, Szczecinek

Komentarze (1)

Oj 2017-02-10 20:35

Mam nadzieję, że to nie rodzina zarządcy szczecineckiego, co właścicielom chciał wodę zakręcać

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: