Rozpoczął się Turniej ''W i Poza Ekranem''

  • KW
  • 2017-02-08 13:14:35
Rozpoczął się Turniej ''W i Poza Ekranem''
  • Foto: TV Gawex

W środę (08.02) rozpoczęła się trzecia edycja Turnieju ''W i Poza Ekranem'', w który udział biorą miłośnicy e-sportu i gier komputerowych. Fifa 17, League of Legends czy Heartstone – to właśnie te gry są przedmiotem rozgrywki blisko 270 graczy, którzy zgłosili się do tegorocznej edycji imprezy. Podobnie jak w latach ubiegłych, partnerem technologicznym i medialnym tego wydarzenia jest firma Gawex Media, dostawca szerokopasmowego Internetu po światłowodzie, która w tym turnieju zapewnia graczom stabilne łącza o dużej przepustowości.

Oprócz pasjonujących zmagań w grach komputerowych organizatorzy wydarzenia oferują uczestnikom atrakcje zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i tej poza ekranem. Każdy może znaleźć coś dla siebie: od przeniesienia się do cyfrowej rzeczywistości za pomocą konsol Xbox 360, poprzez integrację w drużynowych rozgrywkach w "Counter-Strike", aż do oddania się nostalgii przy grach komputerowych i konsolowych w strefie retro. Dodatkowo uczestnicy mają możliwość sprawdzenia się w konkursach-niespodziankach. Wydarzenie rozpoczęło się dzisiaj, 8 lutego, a zakończy się 10 lutego. Dla najlepszych graczy przewidziane są wartościowe nagrody.

Zachęcamy do odwiedzania naszej zakładki poświęconej turniejowi: http://www.gawex.pl/wipozaekranem, strony internetowej http://wipe.zs1ken.pl/ oraz do śledzenia rozgrywek na twitchu pod adresem https://www.twitch.tv/wipe3

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: